ÁLLÁSLEHETŐSÉG

Csatlakozz hozzánk

PROJECT MANAGER – IRODABÚTOR ÉRTÉKESÍTÉS

pozícióba!

A Space and More Kft. illetve a myhome lakberendezés irodabútorok és prémium, olasz lakossági bútorok forgalmazásával, valamint irodák és egyéb közösségi belső terek megtervezésével foglalkozik. Elhivatottan azon dolgozunk, hogy mások számára megalkossuk az ideális belső tereket. Csatlakozz hozzánk és légy része kis csapatunknak, mutasd meg szakértelmedet egy igazán változatos, kreatív munkakörben!

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK

Szeretnénk, ha leendő munkatársunk megfelelően tudná képviselni az általunk fontosnak tartott értékeket úgy, mint prémium minőség, pontosság, segítőkészség, rugalmasság és képes maximális elhivatottsággal és szakértelemmel végezni munkáját.

Feladatok:

  • Project Manageri feladatok önálló ellátása a kezdeti igényfelméréstől az átadásig
  • Ügyfelek igényeinek felmérése, a legoptimálisabb megoldások ajánlása
  • Prezentációk megtartása
  • Irodabútorok értékesítése, bútor árajánlatok precíz, pontos elkészítése
  • Ügyfelekkel, megrendelőkkel való önálló kapcsolattartás, magas szintű szaktanácsadás, esetenként helyszíni egyeztetés
  • Szükség esetén egyszerű berendezési alaprajzok készítése
  • Több project egyidejű kezelése
  • Project nyomon követés
  • Lakossági üzletágunkban (myhome lakberendezés) prémium bútorok értékesítésében részvétel szabadságolási időszakok esetén (feladatmegoszlás kb 5%)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség vagy minimum 5 éves Project Management tapasztalat irodabútor értékesítés területén
  • Minimum 3 év Irodabútor Project Manageri munkakörben tapasztalat
  • Excel, Powerpoint, Outlook magabiztos használata napi szinten
  • Valamilyen CAD program alapszintű ismerete (ArchiCad, Autocad stb)
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • Jó szervezőkészség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség
  • Belsőépítészeti trendek nyomon követése

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • B jogosítvány és saját autó
  • ArchiCAD vagy ArchlineXP program alapszintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés - jogszabályoknak megfelelő alkalmazással - éves bónusz teljesítmény alapján
  • 8 órás munkavégzés, részben rugalmas munkaidő beosztással
  • Esetenként home office lehetőség (havi 1-2 nap)
  • Egészséges work-life balance
  • Stabil céges háttér
  • Fiatalos, igényes munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség

További információért vagy ajánlatért töltse ki az űrlapot, és kollégánk hamarosan felveszi Önnel a kapcsolatot!